Hakkımızda

Eskişehir'in ilk ve tek kapıdan kapıya ütüleme servisi olan DRY SPRING - SON ÜTÜCÜ, deneyimli personeli ile son zamanların en popüler yeni nesil kahramanıdır. DRY SPRING - SON ÜTÜCÜ hijyeni ve şıklığı ön planda tutarak Eskişehir'in her semtine hizmet vermektedir.

DRY SPRING - SON ÜTÜCÜ uygun fiyatları ve kusursuz hizmet anlayışıyla ütüye harcağınız zamanın size kalması için çalışmaktadır. Çünkü DRY SPRING - SON ÜTÜCÜ, günümüz şartlarında çalışan çalışmayan herkesin ve her kesimin emek ve zaman kaybı olarak gördüğü ev işlerinin başında gelen ütüleme işini artık hayarınızdan çıkarıyor.

 

Neden Son Ütücü?

Yılda kilometrelerce ütü yapan bay ve bayanların en büyük dertlerinden kurtarmak için faaliyet gösteren firmamız Eskişehir’in her yerine servis hizmeti götürmektedir.

Üyelik sistemiyle çalışan firmamız, ütülenmesini istediğiniz eşyalarınızı evinizden alarak profesyonel ellerde ütülemektedir.

DRY SPRING - SON ÜTÜCÜ'de ütülenen eşyalarınızın evinizde ütülenenlere oranla daha uzun süre dayanmasının sebebi vakumlu soğutma sistemidir. Evlerde olmayan bu sistem ütülenen parçaların sıcakken katlanarak tekrar kırışmasını engellemektedir.

Ütü giysilerin düzgün görünmesinden daha çok hijyenik kalmasında önemli rol oynamaktadır.

Özellikle bebek ve çocuk çamaşırlarının tümü yüksek ısıda ütülenmelidir.

Profesyonel ütülerimiz 120 derece buharda ütülediği çamaşırlarınızda gerekli hijyeni sağlamaktadır.

Giysilerinize ütülenirken de ütü sonrası servise hazırlanırken de aynı titizliği ve özeni göstermekteyiz.

Eskişehir Web Tasarım